697-70-70-28 Skuteczna reklama w wyszukiwarce (GOOGLE) kontakt@uslugi-firm.pl

Wywóz gruzu z załadunkiem hds w Łodzi

Okres remontowy trwa. Zarówno w lecie, jak i wczesną jesienią wiele osób decyduje się na remont mieszkania. W każdym przypadku w czasie remontu zbiera się mnóstwo odpadów budowlanych, które należy odpowiednio zutylizować. Jak się ich pozbyć szybko i bezpiecznie? Zamów wywóz gruzu – kompleksową usługę, która zapewni nie tylko załadunek i transport odpadów, ale także odpowiednie kontenery niezbędne do zbiórki odpadów przy remoncie.

Wywóz śmieci, gruzu Łódź – jeden telefon i problem z głowy

Wiele osób przed remontem zastanawia się, co zrobić z odpadami, których rzecz jasna nigdy nie jest mało. Płytki, gruz betonowy, gruzu ceglanego, materiałów sypkich, piasek, żwir, glina, panele podłogowe, ceramika czy nawet stare cegły – to tylko niewielka część odpadów po remoncie. Aby móc wykonać remont mieszkania w sposób bezpieczny i zgodnie z prawem, niezbędne są odpowiednie kontenery, do których wyrzucane są odpady materiałów budowlanych.

Zamawiając usługę, jaką jest wywóz gruzu w Łodzi mają Państwo możliwość wynajęcia kontenerów. Pomagamy dobrać gabaryty do potrzeb, co usprawnia cały proces utylizacji. Nasza flota pojazdów przystosowana jest do infrastruktury miejskiej, dzięki czemu jesteśmy w stanie wjechać praktycznie w każdy zakątek Łodzi. Oczywiście usługi Transportu Gabara sięgają również poza teren miasta.

Jak wygląda wywóz odpadów budowlanych?

Po ustaleniu adresu oraz rodzaju odpadów, niezbędnych do wywiezienia śmieci wysyłamy na miejsce kierowcę odpowiedniego pojazdu w celu rozeznania w terenie. Po weryfikacji, czy miejsce wskazane przez klienta oraz obecna tam infrastruktura nie stanowią problemu dla bezpiecznego wywozu gruzu, możemy podjąć współpracę. W tym celu udostępniamy kontener (jeden lub kilka) oraz transportujemy je na miejsce prac. Wynajem odbywa się na określony przez klienta czas. Nie ma problemu z wynajmem na długi okres, gdyż posiadamy odpowiednią ilość kontenerów. Po upływie określonego czasu odbieramy zapełniony kontener i utylizujemy gruz. Nasze pojazdy wyposażone są w niezbędny, hydrauliczny udźwig samowyładowczy oraz wywrot, które mogą współpracować z wieloma dodatkowymi przystawkami. Sprawia to, że jesteśmy w stanie szybko i co najważniejsze bezpiecznie załadować gruz na samochód i równie szybko i bezpiecznie go rozładować. To, co nas wyróżnia, to niewątpliwie fakt, że ładunek, jak i rozładunek odbywa się bez pomocy ludzi, a to zwiększa poziom bezpieczeństwa oraz znacznie przyspiesza realizację zlecenia.

Co można wyrzucić do kontenera, a czego lepiej tam nie dawać?

Kontenery budowlane przyjmą praktycznie wszystkie odpady poremontowe. Począwszy od odpadowych materiałów ceramicznych, poprzez panele podłogowe, płyty kartonowo gipsowe, stare cegły czy nawet plastikowe rury, worki po klechach oraz zaprawach, cemencie czy wapnie. W kontenerze mogą, a nawet powinny wylądować stare zlewozmywaki czy kompakty WC oraz wszelkie drewniane elementy, jak i pojemniki oraz wiadra po zaprawach. Jak widać, niemalże wszystkie odpady poremontowe można wyrzucić do specjalnego kontenera. Jednak niemalże wszystkie, to jednak nie wszystkie. Warto zatem wspomnieć o tym, co w takim kontenerze znaleźć się nie powinno. Do wyjątków należą przede wszystkim odpady z grupy niebezpiecznych, które wymagają szczególnego traktowania. Do takich należy niewątpliwie azbest (eternit), a także wełna mineralna, farby czy lakiery oaz papy termozgrzewalne. W kontenerze na gruz nie powinny znaleźć się również odpady uznawane za komunalne.

Załadunek gruzu HDS

 Zapraszamy do współpracy z naszą Firma. Usługi wywozu odpadów świadczymy na terenie Łodzi okolic.

ul. Kownackiej 

92-608 Łódź 

  transport-hds@wp.pl

 Telefon 600256490

 transporthdslodz.pl

Opis firmy:

kontener na śmieci, gruz, odpady budowlane, Łódź. „Załadunek HDS”

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Zajmujemy się szeroko pojętymi pracami związanych z drogami, ziemią, a także dotyczącymi wywozu odpadów budowlanych, transportu oraz kopania. Podstawiamy kontenery Wśród prac oferujemy wywóz gruzu w mieście Łódźi okolice. Jesteśmy doświadczoną i rzetelna firmą, której zaufało już wielu klientów. Posiadamy specjalne i przeznaczone do tego pojazdy HDS. Wywozimy odpady w miejsca składowania. Od zawsze klient i jego potrzeby są dla nas priorytetem. Usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, dbając o każdy szczegół. Wyróżnia nas terminowość i pełne dostosowanie, a przy tym dobra organizacja. Wywóz gruzu  to nie tylko sama usługa. To także pomoc i doradztwo. Budowy, remonty, przeróbki nie stanowią dla nas problemu jeśli chodzi o wywóz gruzu i innych odpadów. Można nam zaufać. Gwarantujemy zadowolenie i chęć ponownego skorzystania z naszych usług. Łodzi i okolice to tereny, gdzie działamy i pracujemy. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a odbiór gruzu odpadów poremontowych będziesz miał z głowy.

5 + 13 =

 oferta usługowa wywóz gruzu Łódź

Lokalizacja Firmy

Wywóz Gruzu