697-70-70-28 Skuteczna reklama w wyszukiwarce (GOOGLE) kontakt@uslugi-firm.pl

Wywóz gruzu z załadunkiem hds w łódź i okolice

Planujesz generalny remont mieszkania i nie wiesz co zrobić z odpadami? Z nami odbiór gruzu na terenie Łodzi i okolic to pestka!

Okres remontowy trwa. Zarówno w lecie, jak i wczesną jesienią wiele osób decyduje się na remont mieszkania. W każdym przypadku w czasie remontu zbiera się mnóstwo odpadów budowlanych, które należy odpowiednio zutylizować. Jak się ich pozbyć szybko i bezpiecznie? Zamów wywóz gruzu – kompleksową usługę, która zapewni nie tylko załadunek i transport odpadów, ale także odpowiednie kontenery niezbędne do zbiórki odpadów przy remoncie.

Wywóz gruzu Łódź – jeden telefon i problem z głowy

Wiele osób przed remontem zastanawia się, co zrobić z odpadami, których rzecz jasna nigdy nie jest mało. Płytki, panele podłogowe, ceramika czy nawet stare cegły – to tylko niewielka część odpadów po remoncie. Aby móc wykonać remont mieszkania w sposób bezpieczny i zgodnie z prawem, niezbędne są odpowiednie kontenery, do których wyrzucane są odpady materiałów budowlanych.

Zamawiając usługę, jaką jest wywóz gruzu w Łodzi mają Państwo możliwość wynajęcia kontenerów. Pomagamy dobrać gabaryty do potrzeb, co usprawnia cały proces utylizacji. Nasza flota pojazdów przystosowana jest do infrastruktury miejskiej, dzięki czemu jesteśmy w stanie wjechać praktycznie w każdy zakątek Łodzi. Oczywiście usługi Transportu Gabara sięgają również poza teren miasta.

Jak wygląda wywóz gruzu,ziemi ?

Po ustaleniu adresu oraz rodzaju odpadów, niezbędnych do wywiezienia śmieci wysyłamy na miejsce kierowcę odpowiedniego pojazdu w celu rozeznania w terenie. Po weryfikacji, czy miejsce wskazane przez klienta oraz obecna tam infrastruktura nie stanowią problemu dla bezpiecznego wywozu gruzu, możemy podjąć współpracę. W tym celu udostępniamy kontener (jeden lub kilka) oraz transportujemy je na miejsce prac. Wynajem odbywa się na określony przez klienta czas. Nie ma problemu z wynajmem na długi okres, gdyż posiadamy odpowiednią ilość kontenerów. Po upływie określonego czasu odbieramy zapełniony kontener i utylizujemy gruz.Nasze pojazdy wyposażone są w niezbędny, hydrauliczny udźwig samowyładowczy oraz wywrot, które mogą współpracować z wieloma dodatkowymi przystawkami. Sprawia to, że jesteśmy w stanie szybko i co najważniejsze bezpiecznie załadować gruz na samochód i równie szybko i bezpiecznie go rozładować. To, co nas wyróżnia, to niewątpliwie fakt, że ładunek, jak i rozładunek odbywa się bez pomocy ludzi, a to zwiększa poziom bezpieczeństwa oraz znacznie przyspiesza realizację zlecenia.

Co można wyrzucić do kontenera, a czego lepiej tam nie dawać?

Kontenery budowlane przyjmą praktycznie wszystkie odpady poremontowe. Począwszy od ceramiki, poprzez panele podłogowe, płyty kartonowo-gipsowe, stare cegły czy nawet plastikowe rury, worki po klechach oraz zaprawach, cemencie czy wapnie. W kontenerze mogą, a nawet powinny wylądować stare zlewozmywaki czy kompakty WC oraz wszelkie drewniane elementy, jak i pojemniki oraz wiadra po zaprawach.jak widać, niemalże wszystkie odpady poremontowe można wyrzucić do specjalnego kontenera. Jednak niemalże wszystkie, to jednak nie wszystkie. Warto zatem wspomnieć o tym, co w takim kontenerze znaleźć się nie powinno. Do wyjątków należą przede wszystkim odpady z grupy niebezpiecznych, które wymagają szczególnego traktowania. Do takich należy niewątpliwie azbest (eternit), a także wełna mineralna, farby czy lakiery oaz papy termozgrzewalne. W kontenerze na gruz nie powinny znaleźć się również odpady uznawane za komunalne.wynajem kontenerów na gruz w Łódź 

 

Zapraszamy do współpracy z naszą Firma Gabara  Łódź wywóz gruzu

ul. Kownackiej 

92-608 Łódź 

  transport-hds@wp.pl
Telefon 600256490
 transporthdslodz.pl

Opis firmy:

kontener na śmieci, gruz, odpady budowlane, Łódź.”Załadunek HDS”

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Zajmujemy się szeroko pojętymi pracami związanych z drogami, ziemią, a także dotyczącymi wywozu odpadów budowlanych, transportu oraz kopania. Wśród prac oferujemy wywóz gruzu w mieście Łódźi okolice. Jesteśmy doświadczoną i rzetelna firmą, której zaufało już wielu klientów. Posiadamy specjalne i przeznaczone do tego pojazdy HDS. Wywozimy odpady w miejsca składowania. Od zawsze klient i jego potrzeby są dla nas priorytetem. Usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, dbając o każdy szczegół. Wyróżnia nas terminowość i pełne dostosowanie, a przy tym dobra organizacja. Wywóz gruzu  to nie tylko sama usługa. To także pomoc i doradztwo. Budowy, remonty, przeróbki nie stanowią dla nas problemu jeśli chodzi o wywóz gruzu i innych odpadów. Można nam zaufać. Gwarantujemy zadowolenie i chęć ponownego skorzystania z naszych usług. Łodzi i okolice to tereny, gdzie działamy i pracujemy. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a odbiór gruzu odpadów poremontowych będziesz miał z głowy.

wyywóz gruzu

6 + 6 =

 oferta usługowa wywóz gruzu Łódź

Lokalizacja Firmy

Wywóz Gruzu w Łodzi