697-70-70-28 Skuteczna reklama w wyszukiwarce (GOOGLE) kontakt@uslugi-firm.pl

Transport HDS Warszawa, Wynajem maszyn

Zadzwoń TEL
wynajem hds
Usługi transportowe HDS Bełchatów

 transport-hds@wp.pl

697-707-028

 transport-gabara.pl

Usługi dźwigowe HDS Warszawa.

W ostatnich latach transport HDS wraz z załadunkiem stał się mocno popularny, ponieważ zdecydowanie ułatwia pracę, ale przede wszystkim – skraca czas na załadunek i rozładunek dowolnego towaru. Wykorzystywany jest w przydomowych pracach, na budowach oraz do oczyszczenia placu lub własnej działki. Jesteśmy sprawdzoną i doświadczoną firmą w kompleksowym realizowaniu usług transportów z wykorzystaniem HDS. Mamy doświadczenie również
w transporcie ponadgabarytowych ładunków. Usługi HDS to nasza dewiza. Zaufaj profesjonalistom!

Co jest HDS?

HDS to skrót od nazwy Hydrauliczny Dźwig Samochodowy. I od tego określenia pojawiła się dziedzina “transport HDS”. W praktyce jest on bardzo często wykorzystywany, ponieważ gwarantuje szybki załadunek ładunku oraz rozładunek, bez konieczności fizycznej pracy pracowników. Doświadczeni kierowcy, których zatrudniamy zapewniają błyskawiczny czas realizacji.

Dlaczego warto wybrać nasz transport HDS w Warszawie?

W Warszawie funkcjonuje wiele firm oferujących profesjonalne usługi transportowe z HDS. Dlatego przed wyborem odpowiedniej firmy należy sprawdzić ile lat już funkcjonuje na rynku, jaki ma sprzęt oraz jakie mają terminy realizacji zlecenia. Ważne, aby pracownicy firmy byli doświadczeni w swojej dziedzinie, ponieważ transport HDS jest bardzo odpowiedzialną usługą. Nasza firma istnieje na rynku od kilku lat i przez ten czas zrealizowaliśmy wiele zleceń dla publicznych i prywatnych podmiotów gospodarczych.

Nasz specjalistyczny sprzęt hydrauliczne dźwigi przeładunkowe umożliwia załadunek dowolnego przedmiotu (kształt, wymiar, czy ciężar nie ma większego znaczenia). Hydrauliczny dźwig samochodowy (HDS) na wysięgniku pozwala na dotarcie nawet do elementów ciężko dostępnych Jeśli np. kontener jest zasłonięty altaną, która nie można ruszyć, to nasz wysięgnik dotrze do niego. Nasz operator poradzi sobie z taką sytuacją.

Wszystkie nasze pojazdy z HDS są w pełni sprawne, gotowe do realizacji.   Cały czas są serwisowane, więc nie ma obawy, że nagle podczas pracy sprzęt odmówi posłuszeństwa. Dbamy oto, aby każdy sprzęt był regularnie sprawdzany, Dzięki czemu nie obawiamy się żadnego zlecenia. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Przyjmujemy i od razu zaczynamy realizacje!

Transport z hds. Co przewozimy?

Nie ma dla nas przedmiotu, czy towaru, którego nie da się przewieźć. Realizujemy wszystkie usługi transportowe HDS, ale rodzaj przewożonego produktu jest dla nas istotny, ponieważ od tego uzależniony jest pojazd, którym będziemy realizować zlecenie. Obsługujemy firmy, podmioty publiczne oraz osoby prywatne.

Naszym transportem HDS wozimy, m.in.:

 • maszyny,

 • kontenery,

 • wózki widłowe,
 • baraki, altany, domki,

 • pawilony mieszkalne,

 • zaplecze sanitarne (toalety),

 • wózki widłowe, minikoparki, i inne,

 • materiały budowlane,

 • kostkę brukową,

 • samochody,

 • jachty, łodzie,

 • konstrukcje stalowe,

 • urządzenia przemysłowe,

 • zbiorniki,

 • agregaty,

 • elementy więźby dachowej,

 • szkło,

 • zbiorniki ściekowe,

 • złom, czy inne zbędne rzeczy z ogródka, działki,

 • materiały sypkie (piasek, ziemia itp.).

Twój przedmiot jest nieregularnych kształtów bądź o dużej wadze? Zadzwoń, porozmawiajmy!

Pilnie do przewiezienia kontener z załadunkiem?

Potrzebujesz pilnie dostarczyć kontener na budowę? Oferujemy również transport kontenerów magazynowych w dowolne miejsce na terenie Warszawy oraz Polski. Czemu akurat kontener wymieniliśmy? Otóż z doświadczenia wiemy, że bardzo często firmy potrzebują pilnie przewieźć kontener z punktu A do punktu B. Transport HDS W takich awaryjnych sytuacjach prosimy o kontakt – na pewno pomożemy.

Wywrotka z HDS

W naszej flocie pojazdów znajduję się również wywrotka z HDS. Dzięki temu rodzaj zlecenia na transport HDS nie ma dla nas większego znaczenia. Przewieziemy szybko i bezpiecznie każdy towar. W przypadku wywrotki możemy zaproponować szybki załadunek oraz wyładunek materiałów sypkich, np. węgiel, piasek. Samochód ciężarowy typu wywrotka z HDS doskonale sprawdzi się również do transportu gruzu, czy innych “śmieci” z podwórka.

Transport HDS niskopodwoziowy

Nasza firma specjalizuje się również w transporcie HDS z wykorzystaniem samochodów z przyczepą niskopodwoziową. Nasi doświadczeni kierowcy nie mają problemu z załadowaniem innych samochodów na naczepę niskopodwoziową. W każdej chwili oferują swoją pomocą oraz służą wiedzą i doświadczeniem. Usługi transportowe HDS niskopodwoziowe dedykowane są mieszkańcom Warszawy i okolic, ale realizujemy zlecenia również z całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dysponujemy flota pojazdów o ładowności do 30 ton. Podejmujemy się realizacji nietypowych.

Kontakt. tel. 697-707-028

4 + 11 =

Nie czekaj i już dzisiaj dołącz do grona zadowolonych Klientów !

 

   transport-hds@wp.pl

  697-707-028

transport-gabara.pl

 

Warszawa